فروش کالا برگ الکترونیکی در استان زنجان

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در زمان حاضر ۱ هزار و ۸۰ پایانه فروش کالابرگ الکترونیکی در استان فعالیت می کنند گفت:تاکنون بیش از پنج هزار نفر از سرپرستان خانوار در استان از طریق کالابرگ الکترونیکی اقدام به خرید کرده اند.

به گزارش تریبون زنجان طیب جعفری روز دوشنبه در نشست خبری افزود: طی این مدت بیش از پنج هزار نفر سرپرستان خانوار در استان از طریق کالابرگ الکترونیکی اقدام به خرید کرده اند.

وی اظهار کرد: مشمولان اجرای این طرح در گام اول خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی بودند و در ادامه به مرور دایره شمول طرح به خانوارهای دهک سه تسری یافت.

جعفری با بیان اینکه استفاده از کالابرگ الکترونیکی اختیاری است، تصریح کرد: مزیت استفاده از کالابرگ این است که افراد می توانند یک ماه پیش از موعد پرداخت یارانه نقدی، با اعتباری که در حساب های متصل به یارانه ایجاد شده است، اقدام به خرید کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امکان خرید ۱۱ قلم کالای اساسی مرغ، تخم مرغ، شیر، پنیر، ماست، روغن، ماکارونی، قند، شکر و برنج و گوشت منجمد از طریق کالا برگ الکترونیکی فراهم است.

هدف عمده در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با توجه به تکانه های تورمی که در سال گذشته و امسال اتفاق افتاد، این است که زمینه سبد غذایی خانوارها تقویت شود.

وی به مشوق های طراحی شده برای افزایش اقبال شهروندان به خرید از طریق کالابرگ الکترونیکی اشاره و خاطرنشان کرد: در گام اول خانوارهای دهک اول تا سوم، در صورت خرید ۳۲۰ هزار تومان از ۴۰۰ هزار تومان (به ازای هر نفر)، ۲۰ درصد(معادل ۸۰ هزار تومان) به یارانه افراد اضافه می شود.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *