پارکینگ و مجتمع تجاری توفیق افتتاح شد

به گزارش تریبون زنجان، پارکینگ و مجتمع تجاری توفیق با حضور معاون استاندار ، شهردار زنجان ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر زنجان ، کسبه و اصحاب رسانه افتتاح شد.

علیرضا فیروزفر در آئین افتتاحیه پارینگ و مجتمع تجاری توفیق بیان کرد : این مکان پس از افتتاح، تا اطلاع ثانوی به‌صورت رایگان به همشهریان خدمت‌رسانی خواهد کرد.

شهردار زنجان در خصوص واحدهای این پروژه اظهار کرد: این پروژه در مساحت ۸۳۴۰ متر مربع، شامل ۲۳ مغازه، ۱۴۷ پارکینگ مسقف و ۱۸ پارکینگ روباز برای رستوران طراحی شده است. رستوران مجتمع توفیق در طبقه آخر و به صورت روباز و مسقف طراحی شده که همزمان با سایر واحد ها واگذار خواهد شد.

شهردار زنجان با بیان اینکه قسمت تجاری این مجتمع ۲۲۰۰ و متر مربع و زیر بنای رستوران ۴۱۶ متر مربع است، بیان داشت: این پروژه در هشت طبقه است که ۲ طبقه آن به زیر زمین، یک طبقه همکف، پنج طبقه روی همکف را شامل می‌شود.

فیروزفر با بیان اینکه کلنگ عملیات اجرایی این پروژه در سال ۹۴ به زمین زده شد و امروز شاهد افتتاح آن هستیم، افزود: امیدواریم با این کار گشایش‌هایی به لحاظ تأمین پارکینگ شهری رخ دهد.

شهردار زنجان یکی از راه حل‌های گره ترافیکی شهر زنجان را احداث پارکینگ‌های متعدد طبقاتی به ویژه در هسته‌های مرکزی شهر ذکر کرد و گفت: در حوزه مولدسازی، شهرداری تلاش دارد این مهم را به نحو مطلوبی به سرانجام برساند.

وی با بیان اینکه امید است پروژه‌های مهم شهری به مراحل خوبی برسد، خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های مهم شهیدان کریمی است که در واقع ۵ پروژه را در خود جای داده که قرار داد اولیه آن هزار میلیارد تومان است.

وی افزود: همچنین حذف فاضلاب از زنجانرود که از دارایی‌های مهم زنجان است، رقم خواهد خورد و بلافاصله تفرج سازی این مکان انجام خواهد شد.

شهردار زنجان با بیان اینکه پروژه‌های متعددی در سال جاری انجام خواهد شد ، خاطر نشان کرد: از مردم زنجان در خواست داریم همانند سال های گذشته با ما همراهی داشته باشند، چرا که پروژه های متعدد در سال جاری اجرا خواهد شد ، پروژه هایی همچون ؛ پروژه شهیدان کریمی ، اصلاح های معابر ،آبیاری مکانیزه در حوزه فضای سبز شهری که پس از سال‌ها انتظار این اتفاق خواهد افتاد، هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و موارد متعدد دیگر که انشالله مردم شریف همچون همیشه همراه ما باشند در اجرای پروژه ها.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *