استاندار زنجان لزوم برنامه ریزی برای تعیین تکلیف متقاضیان فاقد زمین طرح نهضت ملی مسکن زنجان در نیمه نخست سال جاری

استاندار زنجان، بر لزوم برنامه ریزی برای تعیین تکلیف متقاضیان فاقد زمین طرح نهضت ملی مسکن زنجان در نیمه نخست سال جاری تاکید کرد.

محسن افشارچی روز دوشنبه در نخستین جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن پروژه بسیار بزرگی است، گفت: اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن تنها متعلق به یک دستگاه اجرایی نیست بلکه یک طرح فرا دستگاهی است و باید همه دستگاه‌های اجرایی پای کار باشند.

وی با بیان اینکه در یک چارچوب کلی کمبود زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مشخص شود، گفت: در نیمه نخست سال جاری تکلیف تأمین زمین برای اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در شهر زنجان مشخص شود.

استاندار زنجان، نسبت به زمان بندی تحویل واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در استان زنجان تاکید کرد و گفت: تا آخر فصل پاییز باید تعداد قابل ملاحظه ای از واحدهای مسکونی به متقاضیان تحویل داده شود و تعهد لازم در این خصوص مد نظر قرار گیرد.

افشارچی، از همکاری و تعامل سازنده شرکت‌های خدمات رسان در خصوص تأمین زیر ساخت‌ها و از بانک مسکن نسبت به تأمین منابع مالی پروژه‌ها تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: امیدوارم این همکاری‌ها در سال جدید هم تداوم داشته باشد.

وی افزود: متقاضیان مسکن ملی از ما انتظار دارند تا زمان دقیق تحویل واحدهای مسکونی مشخص شود که در این راستا باید زمان بندی متعهدانه (زمان بندی مناسب) در تحویل واحدهای مسکونی مد نظر پیمانکاران و اداره کل راه و شهرسازی استان باشد.

استاندار زنجان، بر لزوم گفتگوی منطقی و با حوصله با متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان زنجان تاکید کرد و گفت: مردم از ما مسکن می‌خواهند و باید صادقانه و جهادی نسبت به تحقق این مهم مدیریت و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشیم.

اطلاعات پروژه های نهضت ملی مسکن

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *