سید هاشم موسوی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس - زنجان

سید هاشم موسوی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با عنایت به سوابق مدیریت و سوابق کاری و تحصیلات دانشگاهی و بازخورد این فعالیت‌ها در این انتخابات شرکت کردم؛ اظهار کرد: هر آنچه که به عنوان ستاد در شهر برای حمایت از بنده دایر شده مردمی بوده است و تلاش کردیم ریخت و پاشی صورت نگیرد.


سید هاشم موسوی یکی از کاندیداهای انتخاباتی در حوزه انتخابیه زنجان و طارم با اشاره به اینکه با عنایت به سوابق مدیریت و سوابق کاری و تحصیلات دانشگاهی و بازخورد این فعالیت‌ها در این انتخابات شرکت کردم؛ اظهار کرد: هر آنچه که به عنوان ستاد در شهر برای حمایت از بنده دایر شده مردمی بوده است و تلاش کردیم ریخت و پاشی صورت نگیرد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه ایجاد شور انتخاباتی و حضور در صحنه انتخابات بیان کرد: یکی از شعارهای اصلی بنده برای حضور در انتخابات تحقق عدالت اجتماعی است.
موسوی با اشاره به ضعف نظارت در مجلس شورای اسلامی افزود: برنامه من این است که این خلا نظارتی از سوی مردم پر شود و در صورت پیروزی با مشارکت خود همین مردم حلقه‌های نظارتی از تحصیل کردگان و فارغ التحصیلان تشکیل خواهم داد.
وی با بیان اینکه زنجان ظرفیت‌های بسیاری دارد که در ادوار گذشته مغفول مانده است، گفت: یکی از مواردی که در استان مغفول بوده رشد سرمایه‌گذاری است که باید با ساز و کار مناسب حل و فصل شود و زمینه حضور سرمایه گذار در استان فراهم شود.
سید هاشم موسوی به مشکل آب و کشاورزی نیز اشاره کد و گفت: مهار آب های سطحی در استان که متاسفانه در موقعیت کنونی ۵ درصد است؛ در حالی که در آذربایجان شرقی ۷۵ درصد است و احیای حق آبه استان از رودخانه قزل اوزن نیز باید پیگیری شده و به استان بازگردد.
این نامزد انتخاباتی در ارتباط با بحث مسکن نیز گفت: درست است که در بحث مسکن استان پیشتاز است اما هزینه تمام شده آن برای متقاضیان بسیار بالاست و متاسفانه برخی از ادامه راه بازمی‌مانند که در این زمینه نیز باید فکری اندیشیده شود.
وی در ادامه به بحث گردشگری و مشکلات استان در این بخش اشاره کرد و گفت: علیرغم ظرفیت‌هایی که برای گردشگری داریم درآمد اندکی نصیب استان شده و زنجان فقط مسیر مسافران شده است و گذرگاه است.؛ در حالی که با ساخت هتل در کنار جاذبه های گردشگری همانند کتله خور می توان این خلا را جبران کرد.
وی در ادامه به سهم ناچیز استان در بحث برداشت از معادن اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که موجب نارضایتی شهروندان هم شده است؛ آلودگی و تخریب ناشی از معدن در استان است اما متاسفانه عایدی برای شهروندان ندارد.
وی در ادامه به بحث افزایش ناچیز حقوق کارگران در مقابل افزایش چند برابری تورم در کشور اشاره کرد و افزود: این مضووع موجب شده است که قدرت خرید کارگران و کارمندان کاهش پیدا کرده و روز به روز فقیرتر شوند؛ پس باید بین این دو رقم توازن ایجاد شود.
این نامزد انتخاباتی در ارتباط با اصل ۴۴ قانون اساسی که مربوط به خصوصی سازی است نیز گفت: متاسفانه خصوصی سازی در کشور ما به صورت درست اجرا نمی شود و همین امر موجب بروز مشکلات متعددی می شود.
موسوی با بیان اینکه در زنجان هم برخی از شرکت ها بدون در نظر گرفتن عواقب آن به بخش خصوصی واگذار شده که تبعاتی هم داشته است، افزود: یکی از برنامه های بنده در صورت پیروزی اصلاح این روند است تا کارگران و خانواده ها آنها از این موضوع متضرر نشوند.
وی با تاکید بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات گفت: در صورت پیروزی در انتخابات توانایی تحقق اهدافم را دارم و نماینده موفقی خواهم بود.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *