طرح نظارتی ویژه شب یلدا از 20 آذرماه در استان آغاز شده است.

به گزارش تریبون زنجان رییس اتاق اصناف زنجان گفت: در راستای رفاه حال همشهریان و جلوگیری از هر گونه سوء‌استفاده و تخلف، طرح نظارتی ویژه شب یلدا با حضور بازرسان از ۲۰ لغایت ۳۰ آذرماه در سطح استان اجرایی می‌شود.

محمد بازرگان افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هرگونه شکایات در خصوص میوه و تره‌بار اعم از هندوانه و انار و … توسط جهادکشاورزی و شکایات در زمینه آجیل‌فروشان و قنادان توسط بازرسان صنعت، معدن و تجارت پیگیری می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: اولویت بازرسان نظارت در حوزه‌های آجیل و شیرینی و شکلات است و گروه‌ها در ۱۰ اکیپ این نظارت‌ها را برعهده دارند.

بازرگان یادآور شد: همه شکایات در حوزه‌های مختلف اعم از میوه، آجیل و خشکبار، شیرینی و … از طریق سامانه ۱۲۴ دریافت می‌شود و با توجه به ارتباط موضوع به دستگاه رسیدگی‌کننده ارجاع و پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس مصوبات جلسه امنیت غذایی همه صنوف آجیل‌فروشان و خشکبار استان موظفند ضمن رعایت نرخ‌نامه مصوب آن را در صنف مربوطه نصب و در معرض دید عموم قرار دهند.

این فعال صنفی خاطرنشان کرد: با حضور بازرسان در سطح بازار، با هرگونه تخلف و افزایش غیرقانونی قیمت‌ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *