مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی شهرداری‌های استان به صورت اینترنتی از روز گذشته آغاز شده است و تا پایان روز جمعه پنجم آبان ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.
سعید خلجی با اشاره به انتشار دفترچه آزمون استخدامی‌ شهرداری‌های زنجان در سایت جهاد دانشگاهی، افزود: پس از تلاش ۶ ماهه و با پیگیری‌های مدیریت استانی به ویژه استاندار و دفتر امور شهری استانداری، بحث جذب نیرو در شهرداری‌های استان زنجان به نتیجه رسید.

وی تصریح کرد: در همین راستا به منظور تامین بخشی از نیروهای انسانی مورد نیاز شهرداری‌های استان، از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و عملی(برای مشاغل عملیاتی آتشنشانی) و پس از طی مراحل گزینش به صورت قرارداد کار معین دعوت به همکاری می‌شود.

این مسوول اضافه کرد: به متقاضیان توصیه می‌شود در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

خلجی با بیان اینکه ۹۴ نفر در آزمون شهرداری‌های استان جذب می شوند، اضافه کرد: شرایط سنی و رشته‌های مورد نیاز در سایت جهاد دانشگاهی درج شده است.

وی گفت: کارت شرکت در آزمون از سه‌شنبه ۲۳ آبانماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس ir.hrtc قرار خواهد گرفت.

خلجی افزود: انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارک و سایر مراحل، حداکثر سه برابر ظرفیت از میان داوطلبان دارای بالاترین نمره علمی در هر شغل با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می‌پذیرد.
وی افزود: از کل سهمیه در نظر گرفته شده برای استان زنجان ۶۳ نفر سهمیه آزاد، ۲۵ نفر سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد، پنج نفر سهمیه ایثارگران پنج درصد و سه نفر سهمیه معلولان است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: از کل رشته‌های اختصاص یافته ۱۹ رشته بین زن و مرد مشترک است و یک رشته مربوط به آتش‌نشانی به صورت اختصاصی مردان برگزار می شود.

خلجی با بیان اینکه جذب نیرو در حوزه شهرداری‌ها در ۱۵ شهر استان انجام می‌شود، اضافه کرد: بیشترین سهمیه در این آزمون مربوط به شهرداری زنجان با ۷۰ نفر نیرو است.

وی با بیان اینکه حداقل سن در نظر گرفته شده برای داوطلبان ۲۰ سال و حداکثر سن هم ۴۵ سال است، گفت: البته این رده سنی با در نظر گرفتن مدرک تحصیلی متقاضیان اعلام شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان افزود: البته در رشته شغلی آتش‌نشانی به علت اینکه نیاز به آمادگی جسمانی دارد؛ حداکثر سن ۳۵ سال تعیین شد.

خلجی گفت: در آزمون آتش‌نشانی، افراد متقاضی باید در مصاحبه عملی شرکت کنند و در سایر رشته‌ها به غیر از آزمون کتبی باید مصاحبه تخصصی با نیروها انجام شود.

این مسوول در ارتباط با هزینه ثبت نام در آزمون هم گفت: هزینه ثبت نام ۲۳۲ هزار تومان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه این آزمون بر اساس چارت سازمانی ارائه شده از سوی شهرداری‌ها و نیروهای مورد نیاز آنها برگزار می‌شود، اضافه کرد: با برگزاری این آزمون چارت سازمانی شهرداری‌های استان در حوزه نیروهای قراداد کار معین تکمیل می‌شود.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *