بزرگترین پروژه تاریخ زنجان کلنگ زنی شد

تقاطع های غیر همسطح بلوار شهیدان کریمی و بزرگترین پروژه تاریخ شهر زنجان کلنگ زنی شد.

شهردار زنجان در این مراسم با بیان این مطلب، اظهار داشت: این پروژه به لحاظ حجم ریالی هزار میلیارد تومان است و سه راه امجدیه تا خروجی شهر زنجان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
علیرضا فیروزفر با تشریح اقدامات انجام شده در شهرداری از سال ۱۴۰۰ تا کنون، گفت: سال گذشته یک سال پرتلاش را در مدیریت شهری زنجان پشت سر گذاشتیم و توانستیم رضایت نسبی مردم زنجان را کسب کنیم.
وی افزود: برای امسال هم اهداف متعددی را با راهبردهایی که اعضای شورای شهر در نظر گرفتند، شروع کردیم که یکی از این اهداف همین پروژه است که مسیر بلوار شهیدان کریمی را ساماندهی خواهد کرد.
شهردار زنجان با اشاره به وجود مشکلات ترافیکی در این منطقه، تصریح کرد: اجرای این پروژه موجب تسهیل تردد در این منطقه و رفع مشکلات عدیده آن خواهد شد.
فیروزفر به پروژه‌های توسعه غرب شهر زنجان اشاره کرد و افزود: فرودگاه، منطقه ویژه اقتصادی، مسکن ملی اقدام و دیگر پروژه های در دست اجرا در غرب شهر زنجان نیازمند تسهیل امر ترافیک در این منطقه است.
شهردار زنجان تسهیل امور ترافیک را یکی از خدمات مورد نیاز مردم شهر دانست و گفت: در این راستا هماهنگی های خوبی با قرارگاه خاتم انجام و پروژه مورد نظر به همراه چند پروژه دیگر شهر به این قرارگاه واگذار شده است.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *