مدیرپروژه ۵۱۲ واحدی M1 ، پیشرفت فیزیکی در پروژه M1 را بیش از ۶۰‌درصد اعلام کرد و گفت: بلوک های ۷ و ۸ در فاز اول به تعداد ۱۲۸ واحد مسکونی اواخر شهریورماه آماده تحویل به متقاضیان است.

به گزارش تریبون زنجان مجید خدرلی با بیان اینکه پروژه M1 شامل هشت بلوک بوده و هر بلوک شامل ۶۴ واحد مسکونی است و هشت طبقه مسکونی و دو طبقه پارکینگ برای این پروژه تعریف شده است، گفت: در بلوک هشت نمای شسته به صورت کامل تمام شده و در بلوک هفت نیز ۸۰ درصد نما اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در بلوک ۶ نیز تقریبا ۳۰ درصد عملیات نما تمام شده و عملیات آستر هم به صورت کامل تمام شده است، اظهار کرد: در بلوک چهار عملیات نما به صورت آستر شروع شده و برای سایر بلوک ها هم قرارداد منعقد شده و به ترتیب انجام می شود. 

مدیر پروژه شرکت تدبیر عمران، با اشاره به اینکه عملیات گچ کاری تمامی دیوار های هشت بلوک تمام شده و تنها عملیات گچ کاری سقف مانده که به زودی انجام می شود، گفت: عملیات سفید کاری بلوک هشت شروع شده و این کار برای دو واحد مسکونی به صورت کامل انجام شده و واحدهای بعدی هم در حال انجام است. 

خدرلی با تاکید بر اینکه تاسیسات برق و مکانیکی در هشت بلوک در حال انجام است، تاکید کرد: تاسیسات برق و مکانیک بلوک های ۸ و ۷ و ۶ تمام شده و بلوک ۵ نیز طی بازه یک هفته تمام می شود. 

وی با بیان اینکه کف سازی بلوک های ۶،۷،۸ تمام شده است، افزود: در بلوک هشت عملیات کاشی کاری چند روزه تمام می شود و کاشی کاری بلوک هفت نیز شروع شده و کاشی کاری بلوک  ۶ نیز بیش از ۳۰ درصد انجام شده است. 

مدیر پروژه ۵۱۲ واحدی ،با بیان اینکه تمام درب های ضد سرقت و ضد حریق خریداری و در کارگاه همزمان بعد از اتمام کاشی کاری نصب می شود،بیان داشت:  همچنین تمام پنجره های UPVC  هم تهیه شده و بعد از اتمام نما نصب می‌شود.

خدرلی، با اشاره به اینکه محوطه سازی بلوک ها هم توسط شرکت تدبیر عمران انجام خواهد شد، گفت: نقشه اجرایی توسط مشاور راهنما در دست تهیه است. 

مدیرپروژه ۵۱۲ واحدی M1 افزود: در بلوک هشت عملیات ساخت دو راه پله تمام شده و عملیات ساخت راه پله در دو بلوک هم به زودی شروع می شود. 

خدرلی افزود: بعد از واگذاری بلوک ۷ و ۸ در شهریور ماه  بلوک های ۶ و ۵ ،۴ در فاز دوم و بلوک های ۱،۲و ۳  نیز در فاز سوم آماده تحویل به متقاضیان است. 

مدیر پروژه شرکت تدبیر عمران بر لزوم تامین به موقع زیر ساخت ها در این پروژه تاکید کرد و گفت: شرکتهای خدمات رسان نسبت به تامین آب،برق و مخابرات همکاری لازم را مد نظر قرار دهند.

توسط مدیر

نظر برای “آمادگی تحویل ۱۲۸ واحد از پروژه M1 تا پایان شهریور”
  1. باسلام
    بنده یکی از متقاضیان این پروژم که متاسفانه بدلیل قیمت بسیار بالای اعلامی اکثرمون توان پرداختشو نداریم
    فرضا m1 واحد ۹۰متریش ۱۱۵۰ملیون اعلام شده درحالیکه m6 همین متراژ ۸۷۰ملیون
    یعنی حدود ۴۰درصد گرونتر؟؟؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *