رویداد تعالی حکمرانی

علیرضا فیروزفر در صحن علنی شورای شهر برگزیده شدن طرح پیشنهادی شهرداری زنجان در رویداد تعالی حکمرانی شهری بین ۱۱ کلانشهر را موفقیت چشمگیر مدیریت شهری عنوان کرد.

به گزارش تریبون زنجان در این رویداد مقرر شده بود که شهرداران کلانشهرها، طرح تحولی خود را در قالب چالشها، فرصت ها و برنامه عملیاتی تحول آفرین در حوزه حکمرانی شهری به دبیرخانه همایش (سازمان شهرداری های کشور) ارائه کنند که طرح شهردار زنجان با عنوان مدیریت جامع شهری در کنار طرح تحولی شهرداران مشهد و قم بعنوان ۳طرح منتخب اعلام و شهردار هریک از این کلانشهرها برنامه خود را بصورت تد و در حضور وزیر کشور، معاون وزیر و رییس سازمان شهرداری ها و شهرداران کلانشهرها در سالن بزرگ وزارت کشور ارائه دادند.

دکتر احمد وحید وزیر کشور در پایان ارائه دکتر فیروزفر شهردار زنجان، ضمن تقدیر از زحمات شهردار زنجان و کسب رضایتمندی مردمی اقدامات شهرداری زنجان در طی فعالیت های سال ۱۴۰۱ از پیشنهادات سازنده وی نیز استقبال کرد.


شایان ذکر است این رویداد ۸خرداد سال جاری در محل وزارت کشور با حضور کلانشهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، قم، کرج، بندرعباس، کرمانشاه، ارومیه، اهواز و زنجان در قالب نمایشگاه ارائه عملکرد، گفتگوی صمیمانه شهرداران ۱۱کلانشهر با وزیر کشور و ارائه – اجرای ۳ شهردار منتخب برگزار گردید.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *