استاندار زنجان در گذر ملت

استاندار زنجان با تقدیر از اجرای گذر ملت گفت: شهر زنجان با اقدامات شهرداری پویا شده است.

دکتر محسن افشارچی در مراسم افتتاح گذر ملت که با حضور شهردار و مادر شهیدان خالقی پور و جمعی از شهروندان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امروز با تلاش شهردار و کارکنان و کارگران شهرداری شاهد یک پویایی در شهر هستیم.
وی با اشاره به اینکه شهرداری زنجان علاوه بر مسائل فرهنگی به موضوعات دیگر نیز توجه داشته و اجرای گذر ملت یکی از همان اقدامات خوب است، گفت: قطعا اجرای چنین برنامه هایی موجب اتفاقات مثبت در شهر خواهد شد.
استاندار زنجان افزود: وظیفه ما در کنار شهرداری این است که برای مردم امید آفرینی کرده و همکاری لازم را در اجرای پروژه های شهری داشته باشیم.

شهردار زنجان: یکی از اولویت های شهرداری ایجاد نشاط و شادابی در شهر است

شهردار زنجان در جشن بزرگ زمستانی خانوادگی گذر ملت گفت: یکی از اولویت های شهرداری ایجاد نشاط و شادابی در شهر است.
دکتر علیرضا فیروزفر در جشن بزرگ زمستانی خانوادگی گذر ملت، شهرداری و کارکنان آن را خادم ملت معرفی کرد و اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی شهرداری در جهت رضایت مردم انجام می‌شود.
شهردار زنجان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های شهرداری در خدمت‌رسانی ایجاد نشاط و شادابی و امید در شهر است، اضافه کرد: در همین راستا طرحی تحت عنوان گذر ملت پیش‌بینی شده است که به صورت پارک چهار فصل فعالیت خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز مراسم افتتاح گذر ملت با حضور جمعی از شهروندان برگزار شد، افزود: البته هنوز عملیات اجرایی این پارک به صورت کامل اجرا نشده است، اما فضاسازی خوبی صورت گرفته است.
فیروزفر گفت: با توجه به مصادف شدن آماده‌سازی این گذر با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) بر آن شدیم که امروز مراسم افتتاحیه را برگزار کنیم.
شهردار زنجان با قدردانی از همراهی شهروندان در اقدامات شهری گفت: قطعا این همراهی به نفع شهر و شهروندان خواهد بود و امیدواریم خدمت گذار خوبی برای مردم باشیم.

گذر ملت
اولین جشن زمستانی شهرداری زنجان با عنوان «گذر ملت»، جمعه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۱ در محل گذر ملت واقع در پارک ملت زنجان برگزار شد.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *