گازرسانی به بیش از 14530 واحد مسکونی طرح مسکن ملّی در دستور کار گاز زنجان

گازرسانی به بیش از ۱۴۵۳۰ واحد مسکونی طرح مسکن ملّی در دستور کار گاز زنجان قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اهمیّت گازرسانی به طرح نهضت ملّی مسکن به عنوان برنامه‌های محوری این شرکت؛ گفت: با الویّت بندی های انجام شده؛ گازرسانی به ۱۴ هزار و ۵۳۴ واحد مسکونی در حال اقدام و پیگیری است.

به گزارش تریبون زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ رحیم سلیمانی نژاد با اشاره به پیگیری اجرای این طرح بسیار مهم توسط دولت سیزدهم در قالب قانون جهش تولید مسکن و احداث چهار میلیون مسکن در کشور تا چهار سال آینده؛ بر ضرورت توجّه به تامین زیرساخت‌های لازم همزمان با اجرای پروژه‌های نهضت ملّی مسکن تاکید کرد.

وی افزود: در استان زنجان هم پروژه‌های طرح نهضت ملّی با شتاب بیشتری در حال انجام است و سهمیه استان زنجان در طول چهار سال؛ احداث حدود ۷۰ هزار واحد مسکن است که در حال حاضر گازرسانی به ۱۴ هزار و ۵۳۴ واحد مسکونی طرح مسکن ملّی در دستور کار گاز زنجان قرار دارد.

توجّه جدّی شرکت گاز استان زنجان به تامین زیرساخت‌های گازرسانی

سلیمانی نژاد با اشاره به برنامه‌ها و تاکیدات شرکت ملّی گاز ایران در خدمت به مردم شریف؛ تصریح کرد: تامین زیرساخت‌های گازرسانی همزمان با اجرای این پروژه‌ها، مورد توجّه جدّی شرکت گاز استان زنجان قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اذعان داشت: برای گازرسانی به ۴۳ پروژه با ۱۴ هزار و ۵۳۴ واحد مسکونی؛ برآورد مصرفی معادل ۵۹ هزار و ۲۵۵ مترمکعب برساعت گاز طبیعی؛ صورت گرفته است.

وی افزود: الویّت بندی تامین زیرساخت گازرسانی؛ انجام و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اقدامات لازم در حال پیگیری و اجراست. وی ادامه داد: تمام پروژه های مربوط به مسکن ملّی که تا کنون در استان زنجان به بهره برداری رسیده است؛ از زیر ساخت گاز طبیعی برخوردار بوده و هیچ یک از این پروژه ها، فاقد زیر ساخت تامین گاز نیست.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه برای تحقّق اهداف دولت مردمی و تقویت جهش تولید مسکن، زیر ساخت گاز همه طرح‌های جدید و باقی مانده دارای شرایط گازرسانی را در کمترین زمان ممکن فراهم می کنیم؛ از آمادگی کامل شرکت گاز استان زنجان برای پشتیبانی و حمایت از این طرح ملّی خبر داد.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *