انتخابات هیئت مدیره ویلاشهر

انتخابات هیئت مدیره تعاونی ویلاشهر ۱، روز جمعه اول مهرماه ۱۴۰۱ در سالن کارگران شهر زنجان برگزار شد.

طبق حواشی به وجود آمده در سفر ریاست محترم جمهوری و تقاضای سهامداران مبنی بر تعیین هیئت مدیره جدید در این تعاونی و تعیین تکلیف سرمایه گذاری ۳۰ ساله خویش ، این انتخابات به شکل کاملا قانونی برگزار شد.

در راستای جلوگیری از هرگونه حاشیه با اطلاع رسانی کامل به اعضا انتخابات به روز تعطیل منتقل گشت تا سهامداران بتوانند با حضور حداکثری منتخبان خویش را انتخاب نمایید.

گفتنی است این انتخابات با حضور و نظارت مستقیم مدیر تعاون استان برگزار شد که از نظر سهامداران حضور محمد حسن حسینی کمک شایانی به برگزاری با نظم و بدون حاشیه این انتخابات داشت به نحوی که برخلاف دوره های پیشین، انتخابات بدون کوچکترین شائبه ، از انضباط کاری و سلامت کامل برخوردار بود.

تعدادی از اعضای این تعاونی در گفتگو با تریبون زنجان اظهار امیدواری کردند که با انتخاب این هیئت رئیسه جدید و امید به همت استاندار زنجان و همکاری مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی مشکل ۳۰ ساله این تعاونی حل شود تا سهامداران ویلاشهر بیش از این متضرر و بلاتکلیف نباشند.

نتایج انتخابات به شرح زیر است:

حمیدحاتمی ۲۹۲ ، علیرضا مجتهدی ۲۷۳ ، خانم جهان ناصری ۲۵۷ ، ناصر ملکی ۲۵۷ ، رسول ملایی ۲۵۶ سیدمهدی رفیعی۲۴۴ ، مهدی زلفخانی ۲۳۵ ، داود افشاری ۶۴ ، حسین بیات ۴۲ ، علی شاهمرادی ۲۶

نتایج شمارش آرا در هیئت مدیره ویلاشهر یک

عبدالله هادی با ۱۸۴رای بازرس اصلی و مجید حسنی با ۶۹رای بازرس علی البدل

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *