برگزاری سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استان زنجان

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هنرمندان زنجانی تا ۱۹ مهرماه امسال می‌توانند برای ثبت‌نام و ارسال آثار برای سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان زنجان اقدام کنند.

به گزارش تریبون زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛ابراهیم قاسمی درباره برگزاری سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان زنجان، اظهار کرد: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان و ارگان‌های فرهنگی و هنری سی و چهارمین جشتواره تئاتر استان زنجان را در آبان‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد کرد.

وی افزود: هنرمندان زنجانی تا ۱۹ مهرماه می‌توانند جهت ثبت‌نام و ارسال آثار برای جشنواره اقدام کنند که نوع برگزاری جشنواره با توجه به شرایط کرونایی استان می‌تواند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور تماشاگران یا با حضور داوران و شرکت‌کنندگان و بدون حضور تماشاگر و پخش از سامانه‌های فضای مجازی انجام شود.

این مسئول تصریح کرد: شعار سال ۱۴۰۱ (تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین)، موضوعات دینی با رویکرد اجتماعی و ترجیحاً متناسب با مسائل روز جامعه (نشاط معنوی)، نگاه خلاقانه به زندگی پساکرونا، سبک زندگی اسلامی – ایرانی، زنجان، میزبان مهربان، ویژگی‌های فرهنگی، اقلیمی و بومی استان، رعایت بهداشت (فردی، روانی و اجتماعی)، دفاع مقدس، ایثار و شهادت، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، عفاف و حجاب، نماز و آسیب‌های اجتماعی جزو محورهای جشنواره تئاتر استان زنجان هستند.

قاسمی ادامه داد: سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان زنجان در راستای اهداف و سیاست‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهت حمایت از گروه‌های نمایشی، ارتقای سطح کیفی آثار و گسترش تئاتر، تمرکز بر اجراهای عمومی و ایجاد ارتباط موثر با تماشاگران آثار نمایشی اجرا می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان زنجان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش فراخوان جشنواره‌ها و مسابقات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مراجعه کنند.

توسط مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *